Rada gminy kontra rząd PiS

Artykuł pod takim tytułem ukazał się w Dzienniku Polskim 1 kwietnia 2017. Czytaj>>

A oto komentarz mieszkańców gminy Koszyce.

To chyba jakiś ponury żart na prima aprilis. Tadeusz Nawrot szef koszyckiej maszynki do głosowania i Stanisław Rybak miejscowy dyktator apelują o respektowanie Konstytucji RP, o konsultacje z mieszkańcami, o zagwarantowanie mieszkańcom prawa decydowania o najważniejszych sprawach dotyczących ich wspólnoty !? Szczyt hipokryzji i arogancji.

Szanowna maszynko do głosowania !
My mieszkańcy gminy Koszyce skupieni wokół Stowarzyszenia Wspierania Demokracji Lokalnej i Klubu Radnych Wierni Wyborcom uważamy, że ten Wasz apel to kolejna ściema wójta. A jej celem było ukazanie go jako „obrońcy ludu pracującego miast i wsi”. Socjolodzy słusznie zauważyli, że palma bije władzy po 8 – 10 latach sprawowania urzędu. O naszej gminie w mediach coraz głośniej. A jak czytamy w artykule nasz wódz wziął na celownik Trybunał Konstytucyjny, i wojsko, i policję, i politykę zagraniczną. Całe szczęście, że w przypływie weny nie dołączył do Waszego apelu stanowiska rady gminy Koszyce w sprawie in vitro. Wąchock mógłby poczuć się zagrożony:)

Ale żarty na bok. W najbliższym czasie skierujemy do Rady Gminy Koszyce pakiet pytań dotyczących ważnych spraw naszej wspólnoty samorządowej czyli gminy czyli MIESZKAŃCÓW.
Oczekujemy konkretnych, merytorycznych odpowiedzi. Bez owijania w bawełnę – kawa na ławę. Będziemy je publikować na profilu fejsbukowym SWDL i na zaprzyjaźnionych stronach internetowych: Dolany.hpu.pl i GminaKoszyce.com. Pokażemy mieszkańcom czym się zajmujecie na posiedzeniach komisji (300 zł) i sesji (300 zł). Jak pozwalacie sobą manipulować i dajecie się wykorzystywać.
Niech to będzie początek normalności w gminie Koszyce i koniec dyktatury manipulanta społecznego, który pod pozorem obrony samorządności broni swego stołka.