O co chodzi z tą Achinger ?

Pod pozorem rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w gminie Koszyce wójt Rybak kolejny raz spotkał się z byłą posłanką PO Elżbietą Achinger. Tradycyjnie już, wręczył jej ogromny bukiet róż. Okazją do spotkania był wykład profesora Stanisława Waltosia – prawnika karnisty, byłego prokuratora i dyrektora muzeum UJ, członka honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi. Spotkanie odbyło się 23 lutego 2017 o godz. 12:00 w muzeum w Koszycach. Profesor mówił o praworządności do kilku osób z organizacji społecznych gminy Koszyce, 10 radnych, 1 sołtyski i 13 pracowników Urzędu Gminy Koszyce, którzy w tym czasie powinni być w pracy.
Dwa pytania do wójta Rybaka:
1. Kto zapłacił za wykład profesora, kwiaty dla byłej posłanki i poczęstunek ?
2. Jak długo jeszcze mieszkańcy gminy będą ponosić koszty Twojej autopromocji i kampanii wyborczej ?