Co się stało z połową pomnika? Już wiemy

Członkowie SWDL przesłali nam projekt pomnika Elżbiety Łokietkówny, który ma stanąć na koszyckim rynku. Wójt Rybak nie udostępnił projektu w ustawowym terminie 14 dni. Dlaczego ? Odpowiedź znajdziecie porównując zdjęcia poniżej.

Model pomnika przedstawiony przez wójta do akceptacji radnym przedstawiał 9 postaci. Radni zatwierdzili prawie 100 tys.zł z pieniędzy mieszkańców gminy Koszyce na honorarium dla artysty. Z projektu załączonego poniżej wynika, że pomnik, a właściwie figurka obok ławki, będzie mieć tylko 4 postacie.
Co się stało z 5-osobową grupą z proporcem ? – pytają mieszkańcy.


Aktualizacja 1 lipca 2018

Wójt szykuje nam niespodziankę.
Oto protokół z odbioru pomnika przez 2 osobową komisję:

 

 

 

 

 

 

 

 

Czyżby jakieś przymiarki ?